Google ADS Danışmanlığı Dönüşüm Odaklı Google Adwords Reklam Yönetimi Hakkımda Bilgi AL
Google ADS Reklam Hizmeti

Google ADS Uzmanı nedir, ne iş yapar?

Google Adwords Uzmanı, Google reklamlarını profesyonel olarak yöneten, reklamlardan maksimum verim alan kişiye denir. Eğer sizinde Google reklamını yönetecek birine ihtiyacınız varsa profesyonel bir reklam ajansı yada benim gibi SEO danışmanı ve Google ADS uzmanı ile çalışabilirsiniz.

Google Adwords (Google ADS), dijital pazarlama stratejilerinin olmazsa olmazlarındandır. Büyük yada küçük bütçeler her zaman ADS uzmanları tarafından yönetilmelidir. Aksi takdirde alınabilecek tıklama oranı ve geri dönüşümler düşük, maaliyet ise yüksek seviyede olacaktır.

Google ADS ile ilgili bilinmesi gerekenler

Neden Google Reklamları?

Google Adwords (ADS) reklamları televizyon, banner, bilbord gibi reklamlara kıyasen daha ekonomik ve stratejiktir. Reklamları istediğiniz zaman durdurma ve değiştirme imkanınız vardır. Google ADS reklam modeliyle yapacağız doğru hedeflemelerle potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Reklamlarınızın yayınlanma zamanını, hitap ettiği kitlenin yaş gurubu, cinsiyeti, ülke, il gibi filtrelemeler yaparak bütçenizi bu reklam modeliyle kullanıcılara ulaşıp maksimum verim alabilirsiniz. SEO’dan istediği verimi alamayan kurumsal firmalar açığını ADS reklamlarıyla kapatmaktadırlar. Google reklamları, marka bilinirliği arttırmak içinde isabetli bir seçenektir.

SEO mu Google ADS mi?

Bu sorunun cevabı tabikii de her ikisidir. Peki, neden? SEO, organik arama sonuçları hedeflemektedir. Bu doğrultuda yapılacak optimizasyonlar uzun süre alabilir. Kimi site için 3 ay gibi bir zamanda sonuç alınabilirken kimi iste içinse 1 yıl gibi bir süreye kadar uzanabilir. Bu süre zarfında rakiplerden geri kalmamak için Adwords reklam modeli tercih edilebilir. Ayrıca doğru kurgulanan SEO ve Adwords çalışması, SEO’ya ve marka değerine katkı sağlayacaktır. Büyük çaplı şirketlere baktığınız her iki alan içinde bütçe ayırdıklarını görürsünüz. Marka değeri yüksek olan ve direk kullanıcılara sahip olmasına rağmen SEO’ya ve Google reklamlarına da bütçe ayırmaktadırlar. Bu durum sizin ve firmanızın hedefleriyle ilgilidir biraz.

SEO danışmanlık hizmeti hakkında detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.cengizgonultas.com/seo-uzmani-danismani/

Google ADS’de  anahtar kelime araştırması ve landing page gibi konular çok önemli olduğu için aynı zamanda SEO Uzmanı olan bir Google ADS danışmanıyla çalışmak büyük avantajtır.

Google ADS Uzmanı Danışmanlık Fiyatları

Google ADS danışmanlık ücretleri sektör, rakip ve anahtar kelime analiz yapılmadan vermek profesyonelliğe aykırıdır. Her sektörde ya da anahtar kelimelerde rekabet ve tıklama başına maliyet değişim göstermektedir. A sektöründe bir anahtar kelimenin tıklama başına maliyeti 0,20 kuruş olurken B sektöründe 3 TL olabilir.

Google ADS danışmanık hizmeti hakkında detayları konuşmak ve fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Neden Google ADS Uzmanı ile çalışmalısınız?

Google ADS uzmanıyla çalışmak, bütçeyi doğru yönetme, maksimum tıklama oranı alma, satışları ve site trafiğini arttırma gibi önemli faydalar sağlayacaktır. Google reklam panelinin karmaşıklığını size şeffaf şekilde en sade şeklinde sunacaktır.

Google ADS Reklam Kurgusu

 • Hesap kurulumu1
 • Anahtar kelime araştırması2
 • Negatif anahtar kelime3
 • Rakip analizi4
 • Reklam modeli belirleme5
 • Kampanya oluşturma6
 • Reklam kurgusu yapma7
 • Landing page seçimleri8
 • Reklam metni stratejisi9
 • Landing page SEO10
 • Akıllı kararlar11
 • Dönüşüm kurgusu12
 • Ölçüm ve raporlama13
 • Reklam optimizasyonları14

Güncel Google ADS İçerikleri

Google ADS (AdWords ) Reklamı Nasıl Verilir? (2021)

İçindekiler Google Adwords (ADS) Nedir?Google Adwords (ADS) Ne İşe Yarar?Google Adwords (ADS) Çalışma MantığıGoogle Adwords (ADS) Reklam ModelleriGoogle AdWords (ADS) İle Nasıl Reklam Verilir?Google ADS...
Hemen Oku

Google Adwords (ADS) reklamlarında anahtar kelime eşleme modelleri

Google Adwords (ADS) aramalarında sıralama ve bütçe dengesini sağlamak için en önemli adım doğru anahtar kelime eşlemesi yapmaktır. Yapılacak geniş eşleme, sıralı eşleme ve tam...
Hemen Oku

Google Adwords (ADS) nedir? (Özet Anlatım)

Google Adwords,  Google arama motoru sonuçlarında, Youtube ve iş ortağı sitelerde reklam yayınlanmasına olanak sağlayan bir dijital pazarlama kanalıdır. Dünya genelinde en geniş reklam ağı...
Hemen Oku