Hakkımda

Ekibimiz

Cengiz Gönültaş / Kurucu

1988 Malatya doğumlu. SEO sektöründe 10 yıllık tecrübeye sahip. Büyük markalarda SEO uzmanı ve SEO yöneticisi olarak çalıştı. SEO danışmanı olarak çok sayıda orta ve büyük markaya destek veriyor.

Serdar Yılmaz / SEO Uzmanı

1990 Sinop doğumlu. Dijital Pazarlama sektöründe 10 yıllık tecrübeye sahip. Büyük markalarda SEO uzmanı ve yönetici olarak çalıştı. 

Nazan Ay / Uzman Editör

Sektörde 15 yıllık iş  tecrübesi bulunuyor. Çok sayıda farklı sektördeki markaya ve içerik platformlarında içerik editörlüğü hizmeti verdi. 

SEO, Google ADS, İçerik Pazarlama

Dijitaldeki 10 yıllık tecrübe

Cengiz Gönültaş, 1988 Malatya doğumlu. Zeytinburnu Teknik Lisesi Bilgisayar (Yazılım) bölümünden mezun oldu. İstanbul Aydın Üniversitesi Ön Lisans (%100 Burslu)  işletme bölümünü bitirdi.  Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde lisansını tamamladı. Flo.com.tr’de stajını yaptı. Nişantaşı Üniversitesi’nde Yüksek Lisans yaptı. 2007 yılından itibaren çalıştığı turizm sektörünü radikal bir kararla 2013 yılında bıraktı ve Yeni Şafak internet servisinde işe başladı.

Yeni Şafak’ta SEO Editörü olarak başladığı SEO yolculuğuna Albayrak Holding’e ait Yeni Şafak, GZT, Lokma ve başka bir çok alt markaya SEO Uzmanlığı desteği verdi. Aldığı eğitimlerle, farklı sektörlerde verdiği danışmanlıklarla, yürüttüğü farklı projelerle SEO şefliği unvanıyla ekibin başına geçti. Aylık milyonlarca trafik alan, milyon TL’ye ulaşan projelerde SEO ve içerik pazarlamasını yönetti. 

Uzmanlık alanı SEO, Google ADS ve içerik pazarlaması. Farklı bir çok sektörde freelance SEO ve Google ADS danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.

 

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Ben ve ekibim performansa dayalı çalışmalar yürütüyoruz. Temelde dönüşüm odaklı çalışıyoruz. Yaptığımız işlerde en büyük referansımız. Şeffaf, doğal ve kreatif çalışmalar, tecrübemiz en öne çıkan özelliklerimiz.

Analiz - Karar - Uygulama - Dönüşüm - Raporlama

Ekibimle dünyanın en önemli ücretli dijital pazarlama araçlarını ve yılların tecrübesiyle manuel incelemeler yaparak akıllıca kararlar alıp, müşterimizle ve partnerlerimizle uyguluyoruz. Stratejimiz dönüşüm odaklı oluyor. Çalışmamızı takip ederek gerekli optimizasyonları alıp, aylık olarak raporluyoruz.

Bazı Referanslar

İletişime Geç

Bize ulaş ve projenizi birlikte değerlendirelim

    Hemen Ulaşın

    Gelin projenizi birlikte ele alalım

    Siz de markanız için SEO, Google ADS, İçerik Pazarlama uzmanına ihtiyacınız varsa gelin projenizi birlikte ele alalım. Yapılabilir şeyleri birlikte konuşalım, markanızı bir üst seviyeye birlikte taşıyalım.